למה אתה לא צריך לקנות לייקים באינסטגרם

למה אתה לא צריך לקנות לייקים באינסטגרם

אנחנו נגיד את זה ממש כאן, ממש עכשיו: לעולם אל תקנה לייקים באינסטגרם.

עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים, אינסטגרם מציעה הזדמנות ענקית למפרסמים.

במקביל, ישנם למעלה מ-200 מיליון עסקים המשווקים את המוצרים שלהם בפלטפורמה. כדי להתבלט מהמתחרים, זה יכול להיות מפתה לקנות לייקים באינסטגרם.

אולי תחשוב שזה קל – הוצא קצת כסף, הגדל מיד את הפרופיל שלך ואפשר להשיג לקוחות חדשים ומכירות. עם זאת, רכישת לייקים באינסטגרם לא תביא לך קליקים והמרות אמיתיות, מכיוון שהתוצאות לא יביאו לערך אמיתי או למעורבות משמעותית של הקהל עבור העסק שלך.

במאמר זה, תלמד כיצד רכישת לייקים באינסטגרם משפיעה לרעה על הצמיחה של הפרופיל החברתי שלך, האינטראקציות ותפיסת הקהל את המותג שלך. אבל הכי חשוב, תלמד מדוע נטילת הטקטיקה הזו אינה יעילה לשיווק באינסטגרם ומה עליך לעשות במקום לקנות לייקים.

איך עובדת קניית לייקים באינסטגרם

כשאתה קונה לייקים באינסטגרם אתה משלם לחברה שמוכרת לייקים ותראה את מספר הלייקים מבלי שהחשבון שלך גדל באופן מלאכותי. כל מה שהם צריכים זה את פרופיל האינסטגרם שלך, כתובת האימייל והפוסטים שאתה רוצה עליהם את הלייקים.

אז למה מומחים ממליצים בחום לפנות לטקטיקה הזו?

אנחנו נגיע לשם. אבל קודם כל, בואו נעבור על כמה שאלות נפוצות על איך עובדת קניית לייקים באינסטגרם.

האם אתה יכול לקנות לייקים באינסטגרם?
כן. אתה יכול לרכוש לייקים לפוסטים באינסטגרם שלך. עם זאת, רוב חשבונות האינסטגרם המצליחים אינם מסתמכים על שיטה זו.

מה זה אומר לקנות לייקים לאינסטגרם?

לייקים באינסטגרם הם דרך פשוטה אך רבת עוצמה להפגין מעורבות במדיה החברתית. מספר רב של לייקים לפוסט מעיד בדרך כלל על מעורבות גבוהה או הצלחה.

אבל להשיג לייקים באופן עקבי זו עבודה קשה. קניית לייקים לאינסטגרם רק יוצרת אשליה של נוכחות חזקה באינסטגרם.

זכור שה"לייקים" המלאכותיים האלה מגיעים בדרך כלל מחשבונות בוטים, לא מאנשים אמיתיים.

האם קניית לייקים לאינסטגרם עובדת?

לא. זה אף פעם לא עובד.

אמנם מספר הלייקים עולה, אבל זה לא בהכרח תורם לצמיחת העסק שלך.

לייקים מזויפים באינסטגרם יכולים להיראות ספאמיים וכל אחד יכול לבדוק אם הלייקים מגיעים מחשבונות אינסטגרם מזויפים. זה יכול לפגוע משמעותית באמינות לא רק של פרופיל האינסטגרם שלך, אלא של המותג שלך בכללותו.

5 סיבות מדוע לא כדאי לקנות לייקים באינסטגרם

רכישת לייקים מזויפים באינסטגרם היא אף פעם לא רעיון טוב. כשאתה קונה לייקים אתה מסתכן באובדן אמינות וצמיחה של המדיה החברתית.

בואו נצלול לחמש סיבות ספציפיות יותר מדוע כדאי להימנע מקניית לייקים באינסטגרם:

1 – זה מעוות את מדדי המעורבות שלך

לייקים מזויפים עשויים להגביר באופן מלאכותי את שיעור המעורבות שלך, אבל הם לא מספקים מעורבות אמיתית במדיה החברתית מהקהל שאליו אתה מנסה להגיע. ייתכן שתגמור עם ספירת לייקים גבוהה אך ללא אינטראקציות משמעותיות בתגובות.

לא קשה לדעת מתי לחשבון יש יחס מוטה בין עוקבים/לייקים למעורבות. זה יכול להקשות על מעקב אחר צמיחת המדיה החברתית שלך.

לייקים ותגובות אמיתיים נותנים לך תמונה ברורה יותר של הפוסטים שמניבים ביצועים טובים וכיצד אתה יכול לשפר את אסטרטגיית האינסטגרם שלך.

2 – שולח אות גרוע לאלגוריתם האינסטגרם

אינסטגרם מציגה פוסטים עם מעורבות גבוהה בתדירות גבוהה יותר בעדכונים של משתמשים ובדפי חקירה. אבל האלגוריתם הופך ליותר ויותר חכם בניתוח פעילות המשתמשים.

מספר הלייקים לפוסט הוא לא הגורם היחיד שהאלגוריתם של אינסטגרם מחשיב כדי לאמוד את רמות המעורבות. אם אתה קונה לייקים מזויפים אבל אין לך הערות או פעילות עוקבים אחרת, האלגוריתם יכול לזהות בקלות את חוסר ההתאמה במדדים.

עם הזמן, רכישת לייקים מזויפים עלולה לגרום לאחור ולפעול נגד האלגוריתם, ולהפוך את התוכן שלך לפחות גלוי לקהלים רלוונטיים.

3 – משפיענים עשויים להסס לשתף אתכם פעולה

שיווק משפיעני אינסטגרם עובד הכי טוב כאשר שני הצדדים נהנים מהשותפות, ואף יוצר לא רוצה לעבוד עם מותגים שאין להם מעורבות אמיתית להראות.

בנוסף, שיתוף פעולה עם מותגים מפוקפקים יכול להשפיע לרעה על האמינות שלהם. זו גם הסיבה שרוב המשפיענים נמנעים מלקדם או לעבוד עם חשבונות שקונים לייקים באינסטגרם.

4 – אתה עלול לאבד לצמיתות את כל חשבון האינסטגרם שלך

אינסטגרם מרתיעה את המשתמשים שלה מלרכוש לייקים מזויפים ולהמציא את המספרים האלה. בשנת 2018, החברה החלה לנקוט בצעדים קפדניים נגד חשבונות המעורבים בטקטיקה המזויפת הזו.

פלטפורמת המדיה החברתית בנויה עבור "חוויות אמיתיות, כולל אינטראקציות אמיתיות" וכל פעילות לא אותנטית יכולה להיות מזוהה בקלות על ידי האלגוריתם המתפתח במהירות שלה.

אינסטגרם רוצה שמשתמשים יגדלו באופן אורגני. אם יתפסו, החשבון שלך עלול להיחסם לצמיתות והלייקים הנוספים האלה אפילו לא יהיו חשובים.

5 – לייקים מזויפים לא יגדילו את המכירות

ישנם מיליוני עסקים באינסטגרם המשווקים ומוכרים מוצרים בפלטפורמה. אבל לייקים מזויפים לא יעשו שום דבר למכירות שלך – אסטרטגיית אינסטגרם מוצקה תעשה זאת.

למה? כי קניית לייקים היא לא אינדיקטור למעורבות אותנטית. ללא תוכן איכותי שמושך את האנשים הנכונים, לא תוכל לייצר לידים, לבנות מערכות יחסים או להמיר עוקבים ללקוחות.

לסיכום

קניית לייקים באינסטגרם עשויה להציע סיפוק מיידי. אבל לייקים מזויפים לעולם לא יכולים להחליף אסטרטגיית שיווק עוצמתית ואורגנית באינסטגרם.

העצה שלנו? קח את הזמן שלך וגדל באופן אורגני.

במקום לבזבז מאות דולרים על לייקים מזויפים באינסטגרם, השקיעו בתוכן איכותי ומעורבות אותנטית שיתורגמו להחזר על ההשקעה, מכירות וצמיחה גבוהים יותר עבור העסק שלכם.

דרך אחת שבה אתה יכול להשקיע היא עיון בכלי הניהול שלנו באינסטגרם. ראה כיצד תוכל לעבוד בצורה חכמה יותר ולקבל תובנות עוצמתיות.